Циклова комісія спеціальності АТ ТТ

Олімпіада
Вітаємо переможців олімпіади!

 

24 травня 2018 року в рамках заходів до Дня науки була проведена олімпіада з навчальних дисциплін «Креслення» та «Інженерна графіка» для студентів автомобільної спеціальності.

Завдання олімпіади для І та ІІ курсів включали: тестові - на поглиблене знання стандартів в програмі «My Test», побудову комплексного креслення і ізометричного зображення деталі та оригінальної задачі на побудову пробки для трьох отворів.

Завдання з 3D-моделювання розраховані для студентів ІІІ та ІV курсів, які вже засвоїли основні правила виконання креслень і вміють їх виконувати в програмі КОМПАС.

Студенти як молодших, так і старших курсів виявили неабияку зацікавленість, продемонстрували достатньо високий рівень знань стандартів, вміння читати та виконувати креслення як в ручному режимі, так і використовуючи програму КОМПАС. Старшокурсники до того ще побудували 3D-моделі Кондуктора і його деталей, склали специфікацію, розробили складальне креслення і креслення базової деталі.

 

Серед студентів І та ІІ курсів переможцями стали:

 

І місце – студент групи АТ-1605 – Семпокрил Дмитро

ІІ місце – студент групи АТ-1605 – Самойленко Владислав

ІІІ місце – студент групи АТ-1605 – Кирієнко Данііл

 

 Серед студентів ІІІ та ІV курсів переможцями стали:

 

І місце – студент групи АД-1504 – Сіркин Дмитро

ІІ місце – студент групи АД-1405 – Іванов Володимир

ІІІ місце – студент групи АД-1404 – Радченко Андрій

 

Вітаємо переможців!

 

Сподіваємось, що отриманий досвід участі в олімпіаді дасть поштовх для подальшого розвитку студентів і можливості їх участі в обласних та регіональних змаганнях.Создан 26 мая 2018КТКТ ЧНТУ